Jesteśmy częścią grupy

Weekendowy piknik jagodowy

Zbiory jagody zakończone! To był udany rok 🙂

Jesteśmy zadowoleni nie tylko z tegorocznych plonów, ale również z Waszej licznej obecności na naszych Dniach Otwartych. Zainteresowanie jagodą kamczacką rośnie z dnia na dzień czego doświadczyliśmy podczas trzech czerwcowych weekendów! Naszą plantację odwiedziło ponad 3 000 osób!!!!

Z przyjemnością obserwowaliśmy Wasz zachwyt na widok bezkresnej plantacji oraz krzewów obwieszonych owocami. Patrzyliśmy jak między krzewami beztrosko biegają dzieci (lub raczkują – zależy co kto potrafił 😉

Z radością odpowiadaliśmy na Wasze pytania, które pokazywały, że chcecie dowiedzieć się jak najwięcej o tych owocach oraz o samej roślinie. Bardzo interesowały Was sadzonki jagody kamczackiej, większość z Was chciała mieć to cudo w swoim ogródku. W świat pojechało z Wami około 1000 sadzonek jagody i nie tylko.

Przyjmowaliśmy również gości specjalnych, m.in. Pana Zbigniewa T. Nowaka – wybitnego specjalistę w zakresie roślin leczniczych i medycyny naturalnej. Z zainteresowaniem wysłuchaliśmy jego prelekcji na temat zdrowego życia i korzyści płynących ze spożywania jagody kamczackiej, która wszakże jest rośliną leczniczą znaną od wieków.

Odwiedzili nas również przedstawiciele prasy „Pod osłonami„, „Sad nowoczesny„, „Gazeta Miechowska”, w których ukazały się artykuły na temat naszej plantacji, jagody kamczackiej i Dni Otwartych.

Gościliśmy cały przekrój społeczeństwa: całe pokolenia, rodziny z dziećmi, studentów, młodzież, emerytów, różnego rodzaju grupy i stowarzyszenia (np. motocyklowe :), szkoły i przedszkola. Odwiedzili nas również lekarze, dietetycy, przyszli i obecni plantatorzy i szkółkarze, a także influencerzy (m.in. @ketobulka).

Wszystkim serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że Wam się podobało i że jagoda kamczacka zagości na Waszych stołach na długo. Cieszymy się na przyszłoroczne Dni Otwarte, na które już dziś zapraszamy!

w liczbach

– 3 czerwcowe weekendy

– 3000 odwiedzających

– 5 ton zebranych owoców

– 1000 sadzonek