Jesteśmy częścią grupy

Do zobaczenia za rok!

Dni Otwarte już za nami. Te trzy czerwcowe weekendy były niezwykle intensywnym czasem. Obfitowały w liczne spotkania, rozmowy – nawiązaliśmy wiele nowych znajomości. Wasze liczne przybycie utwierdza nas w przekonaniu, że jagoda kamczacka znalazła drogę na wasze stoły. Choć nadal ciężko ją zdobyć w sklepach i na targach widać że staje się owocem znanym i lubianym. Wielu z was  przemierzało duże odległości żeby skosztować tego rarytasu. Mieliśmy licznych gości z zagranicy i z odległych części Polski.

W czasie tych Dni Otwartych mieliśmy przyjemność gościć  na plantacji tak niezwykłych gości: Robaczkowe Ranczo ze swoimi zwierzętami, @ketobulka, Eyshild, Mikołaj Rej, a także grupy seniorów i dzieci. Z wykładem nt. zdrowotności jagody kamczackiej gościł też znany zielarz – Zbigniew T. Nowak. Pani Agnieszka Orzeł (Dr.BERRY) – hodowczyni nowych odmian malin i jeżyn, prowadziła akcję MALI OGRODNICY sadząc z dzieciakami  jagody kamczackie, aby mogły je zabrać na swoje balkony i tarasy. Stowarzyszenie Wolne Miejsce przyjechało do nas w warsztatami kiszenia jagody kamczackiej. Wszystkich nie sposób tu wymienić – wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność.

Jednak najważniejsi jesteście WY – „zjadacze i amatorzy jagody kamczackiej”, przybywający tak licznie, że nasze parkingi pękały w szwach. Mamy nadzieję, że zbiory były udane i z naszej plantacji przywieźliście nie tylko owoce i pyszne przetwory, ale również miłe wspomnienia.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie za rok.